Zmiana koloru:

Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Fifa 13

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Producent: EA Games

Opis produktu Fifa 13

Fifa 13. Kolejna odsłona najpopularniejszej na rynku gry piłkarskiej, która jako jedyna korzysta z licencji Światowej Federacji Piłkarskiej FIFA, od której zaczerpnęła swoją nazwę.

Producent, kanadyjskie studio Electronic Arts, wprowadziło wiele usprawnień, z których najważniejszym i zauważalnym na pierwszy rzut oka jest udoskonalenie silnika gry.

Player Impact Engine – taką nazwę nosi jądro – po raz pierwszy wprowadzono w poprzedniej edycji gry. Opinie graczy były wówczas podzielone: z jednej strony doceniali oni usprawnioną fizykę, z drugiej narzekali na przekłamania graficzne, pojawiające się na przykład podczas boiskowych przepychanek i użycia przez zawodników rąk.

W najnowszej edycji gry większość błędów została usunięta. Poprawiono między innymi przyjęcie piłki, które zależy obecnie od znacznie większej ilości czynników. W poprzednich wersjach FIFy przeważnie było ono udane, co negatywnie wpływało na realizm rozgrywki. Raziło to tę część graczy, którzy właśnie do realizmu gry przykładali największą wagę. Oczekiwali oni usunięcia niedoróbek w kolejnych edycjach. Tak też się stało. Obrońcy mogą teraz odzyskać piłkę na przykład w sytuacji, gdy ta odskoczy przyjmującemu ją napastnikowi.

FIFA 13 to również spore zmiany w grze ofensywnej – zwłaszcza skrzydłami – oraz udoskonalony, jeszcze bardziej responsywny i realistyczny drybling.

Twórcy z EA Games udostępnili także tryb rozgrywki, którego nie było we wcześniejszych edycjach FIFy – Skill Games, będący formą tutoriala, pozwalającego sprawdzić swoje boiskowe umiejętności w kilkudziesięciu zadaniach.

Ciekawostką może być również usprawniona praca sędziów – arbitrzy znacznie częściej niż dotychczas wykorzystują „przywilej korzyści”, co w większości przypadków korzystnie wpływa na płynność gry.

Parametry techniczne produktu Fifa 13

ParametrWartość
PlatformaPC / PS3
Przeznaczenie GryMulti Player / Single/Multi
Typ GrySport

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: